AHOJTE PRIATELIA!

VITAJTE!!!

To som ja – Anna…Ste TU!!! Na mojom webe, ktorý sa vyvíjal postupne, dral sa pomaly na povrch, prekvapoval….ooo áno, netušila som, že JA raz budem mať svoj vlastný web……ooooohhh wauuu!!!

Všetko čo sa deje, je pre mňa mega fascinujúce/zázračné/nové.  Každý deň s narastajúcim nadšením.

…MILUJEM TOTO POVOLANIE…KAŽDOU BUNKOU….

Vzácnosť. Dychtivosť.

Fotografia ma oživuje, osviežuje a pretvára moje bytie. Fotografovaním môžem zažívať, dýchať…áno dýchať….Cítiť vôňu fotografií….Hĺbka pocitu, nie ostrosti….Dobrodružstvo. Spontánnosť. Divokosť. Sloboda. Nespútanosť. Hovoriť pravdu. Rozprávať príbehy. Prinášať krásu. Stretávať nových ľudí. Vnímať prepojenie medzi nimi. Čerstvo namletá  káva. Jej popíjanie a rozpravy o fotografiách/o foteniach/o vášni….

Môj job je moja vášeň…to, čo napĺňa hĺbku duše. Je darom, ktorý v sebe nesie milosť od Nebeského Otca…Ako priniesť Jeho vlastnosti, ako priniesť Jeho krásu….Jeho inakosť spočíva v Kráse…On dodáva jedinečný štýl fotografii…Dýchajú Ním, Ktorému verím…v Toho, ktorý ma inšpiruje….Jeho novosť…Nechať sa viesť Jeho cestami a nechávať sa napĺňať milosťou.

Moje srdce je súčasťou najdôležitejších dní života…V mojej práci….v tej, ide hlavne o spojenie s ľuďmi, ktorí nie sú pre mňa iba klientmi, ale predovšetkým sa stávajú mojimi priateľmi. Rozprávanie príbehov, tie viem najlepšie povedať cez môj foťák…Fotografia je ten najlepší spôsob rozprávania, kde slová nie sú potrebné…Som človek plný slov, ale to, čo cítim, čo mám v srdci, to viem povedať iba skrze fotografie…

Verím, že Váš príbeh je jedinečný a zaslúži si byť vyrozprávaný. Bolo by mi cťou ho povedať. Za posledné necelé 2 roky sa fotografia stala pre mňa fascinujúcou skvelosťou a každým dňom vášeň narastá, ktorá mi pretvára dni.

NEMÔŽEM SA DOČKAŤ NA NAŠE STRETNUTIE!!!!